Aktualności
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI
Z przyjemnością informuję, że Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu po raz kolejny przystąpił do akcji pod nazwą WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI.
Jest to akcja ekologiczna mająca na celu aktywizację dzieci i młodzieży do dbania o środowisko naturalne oraz edukację w zakresie właściwego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie:
https://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/
Od marca 2024 akcja połączyła się z projektem TERAZ LAS realizowanym wraz z Nadleśnictwem Biała Podlaska. Za każde 500 kg zebranych elektroodpadów w imieniu szkoły zostanie zasadzonych 50 drzew natomiast za każdą tonę aż 500 drzew!
Odbiór z naszej placówki odbędzie się po feriach. Już dziś serdecznie zapraszam do przynoszenia/przywożenia zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych, które odbierać będzie Pan Tomasz Sadowski.
Informacja_na_edziennik_i_strone___internetowa___2023_(5).pdf
Z poważaniem
M. Jackowski
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Luty 2026
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Maj 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Luty 2022
- Wszystkie
